Zentek Yazılım

Barkod Programı

Barkod Programı

Zentek Barkod Pos Sistemi?

Zentek Barkod sisteminde yazar kasa, terazi ve barkod okuyucu başta olmak üzere tüm teknolojik cihazlar ile entegre çalışabilen yazılımımız işlemlerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlar.Barkodlu ve barkodsuz perakende satış işleminin en yoğun olduğu anlarda zentek yazılım sizlere kolayca satış yapmayı ve stok takip olanağı sunacaktır.dokunmatik Pos Bilgisayar,yazarkasa,online barkodlu terazi,barkodokuyucu başta olmak üzere tüm elektronik cihazlarla tam uyumlu çalışır. Gelişmiş raporlamalar ile stoklarınızı ve işletmenizin kar zarar analizini yapar. Yılların vermiş olduğu birikim ve firmaların ortak talepleri doğrultusunda barkodlu satış programımızın başlıca gelen özellikleri arasında;

 • Ürün satış ekranında terazide ki ağırlığı algılayarak fiyat belirleme.
 • Barkodsuz Ürünlere Barkod Basma (Etiket Programı).
 • Stok takibi tam yapabilme.
 • Detaylı kar zarar, en cok satılan ürünler, azalan ürünler vb. 100'den fazla rapor alabilme.
 • Kasiyer işlemlerini kayıt altına alabilme.
 • Veresiye – Açık Hesabı ve Toptancı hesaplarını Takip Edebilme.
 • Müşteriye gösterilecek ekranı düzenleyebilme.

barkodlu satış programı

Barkod Programı

  Sınırsız Şube
  İstediğiniz kadar depo, şube, gurup ve alt gurup açabilirsiniz. Şubenin her deposunun stok miktarlarını ayrı ayrı görebileceğiz gibi şubenin toplam stok miktarını veya tüm şubelerin toplam stok miktarını da görebilirsiniz.

  Çoklu Satış Ekranı
  Aynı anda birden çok satış ekranı açabilirsiniz. Bir müşterinin alışverişini tamamlamasını beklemeden yeni gelen ve acelesi olan müşteri için satış ekranı açabilir ve daha sonra önceki müşterinin işlemine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. .

Çalışma Ortaklırımız

Partnerlerimiz

Zentek Yazılım Proje ve İş Partnerleri