BARKOD SİSTEMİ

Zentek Yazılım Barkod Sistemi

barkod sistemi

Zentek yazılım Barkod Sistemi başta olmak üzere, barkodlu ve barkodsuz perkande satış işleminin en yoğun olduğu anlarda, sizlere kolayca satış ve stok takip olanağı sunacaktır. Market barkod sistemi kontrolündeki en önemli özellik stok durumu, giden/gelen ürün ve anlık satışların takibinin kolay ve hızlı yapılabilmesidir.

Ürünlerin envantere girdiği andan itibaren marketten çıkış anına kadar takibinin yapılabilmesi sayesinde kontrol, izlenebilirlik ve ihtiyaç doğrultusunda yönlendirme yapılabilmesi sağlıklı bir yönetim açısından gerekli faktördür. Yönetici market içerisinde kasa işlemleri, banka işlemleri, döviz ve dekont işlemlerini anlık olarak, kesin ve net bilgiler görebilmeli istenilen tarih aralığında raporlama yapabilmelidir.

İşletme dünyasının ihtiyaçlarına göre sürekli yeni özellikler ekliyor, barkod sistemi teknolojisini sizin için yakından takip ediyoruz. İşinizi kolaylaştıracak her çözümü en ince detayına kadar analiz edip uyguluyoruz. Haftanın 7 gün 24 saati destek vererek işletmelerin güven içerisinde çalışmalarını sağlıyoruz. Kurumsal yapımızla Türkiye’nin 81 ilinde yerinde kurulum,eğitim,destek ve ömür boyu yazılım garantisi veriyoruz.

Çalışma Ortaklırımız

Partnerlerimiz

Zentek Yazılım Proje ve İş Partnerleri